Przypominamy, że nasza Biblioteka oferuje czytelnikom bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji 1855 publikacji z bazy ibuk.pl. Dostęp do czytelni on-line libra.ibuk.pl jest możliwy na wszystkich komputerach w sieci biblioteki. Poza tym w bibliotece są do odbioru hasła do zdalnego logowania, aby mogli Państwo korzystać z oferty z komputerów domowych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z serwisu. Zakup e-booków został zrealizowany w ramach zainicjowanego przez WBP w Krakowie konsorcjum Małopolskich Bibliotek Publicznych. Był on możliwy dzięki współfinansowaniu przez biblioteki publiczne województwa małopolskiego oraz dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jednocześnie przypominamy, że wcześniej otrzymane kody straciły ważność.

Po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ wyświetla się lista pozycji, do których dostęp został wykupiony. W Bibliotece e-booki można czytać także nie zakładając konta myIBUK na platformie libra.ibuk.pl.

Zobacz jak działa IBUK

ibuk