O króliku, który chce zasnąć, Carl-Johan Forssén Ehrlin CD Mp3

Pozycja ta należy do innowacyjnych i przełomowych książeczek dla dzieci, wykorzystujących złożone techniki psychologiczne i tak przygotowanych, że pomagają dziecku się odprężyć. Dzięki nim zasypia ono szybciej i spokojniej śpi, a poprawa następuje z każdym dniem. Ta opowiastka dociera do podświadomości dziecka ? podświadomie odbiera ono sugestię, że należy spać. "
O króliku, który chce zasnąć" działa idealnie zarówno w odniesieniu do drzemek w ciągu dnia, jak i wypoczynku nocnego. W tej książeczce poznacie Królika Rogera, który nie może zasnąć, choć jest bardzo zmęczony. W końcu Mama wyrusza z nim do Wujka Ziewaka, w nadziei, że on im pomoże. Po drodze spotykają Śpiącego Ślimaka i mądrą Sowę Wielkooką, która daje im dobrą radę, jak zasnąć szybciej. Roger jest coraz bardziej zmęczony, ale idzie wraz z mamą dalej. Wujek Ziewak obsypuje Rogera magicznym proszkiem usypiającym. Królik, jeszcze bardziej zmęczony, zasypia i śpi całą noc mocnym snem.

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE

NOWOŚCI DLA DZIECI