A- A A+

Grafik spotkań - kwiecień 2017

W KWIETNIU polecamy: wielkanocne warsztaty w Płazie, wystawę i wernisaż 7 miliardów innych, kiermasz prac podopiecznych Fundacji Brata Alberta w Chrzanowie, happening NATURAlnie w Chrzanowie! na Chrzanowskim Rynku z okazji Światowego Dnia Ziemi, Małopolskie Dni Książki KSIĄŻKA i RÓŻĄ, wiosenny kiermasz książek w plenerze przed biblioteką, spotkanie autorskie z ilustratorem Marcinem Bruchnalskim oraz dyskusje w Klubie Książki i Klubie Filmowym.

19 kwietnia: Chrzanowska biblioteka uczestniczy w  ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej ŻONKILE / Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

UWAGA! Zabawy z j. angielskim w dniu 1.04 zostają odwołane.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora Warsztaty edukacyjne dla dorosłych ?Gry wideo w życiu rodziny? (6.04.2017) zostają ODWOŁANE.

grafik - biblioteka główna

grafik - filie

Grafik spotkań - MARZEC 2017

W marcu polecamy: wystawę i wernisaż znanej łódzkiej malarki Agaty Bajszczak, II Wielki Chrzanowski Dzień Kobiet, koncert Kuby Michalskiego z okazji Światowego Dnia Poezji, Wszechnicę Chrzanowską... i jak co miesiąc Dyskusyjny Klub Filmowy oraz Dyskusyjny Klub Książki.

grafik - Biblioteka Główna
grafik - Filie
grafik - Oddział dla Dzieci

UWAGA! Zajęcia w cyklu Bajarka opowiada  w dn. 29.03 zostają ODWOŁANE, w zamian odbedą się zajęcia w cyklu Gry planszowe to jest to! -  Mała gra wielka frajda (godz. 16.30-18.30)

Grafik spotkań - WRZESIEŃ 2016

We wrześniu polecamy Państwu m.in.:
- NARODOWE CZYTANIE 2016 - "QUO VADIS" HENRYKA SIENKIEWICZA  i wielki happening biblioteczny - "Uczta u Nerona" na chrzanowskim Rynku;
- JEDENASTE ŚWIĘTO MIODU - "miodowa" impreza regionalna w Płazie
- spotkanie "OTWÓRZMY SIĘ NA CHRZANÓW, PŁAZĘ I POGORZYCE" podsumowujące ogólnopolski projekt Wizja Lokalna, podczas którego  zaprezentowane zostaną spacerowniki przygotowane przez mieszkańców Chrzanowa, Płazy i Pogorzyc;
- cykl imprez i spotkań w ramach "EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU 2016" pod hasłem "Biblioteka na dwóch kółkach";
- WSZECHNICA CHRZANOWSKA - "Chrzanowianie w kampanii wrześniowej" Edmund Oczkowski

Wszystkie szczegóły w grafikach. Serdecznie zapraszamy!

biblioteka główna
grafik filie
grafik oddział dla dzieci

Grafik spotkań - SIERPIEŃ 2016

W sierpniu polecamy i zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w Akcji Letniej POŻYTECZNE WAKACJE 2016 w Klubie Literackim "Pod Muzami" przy al. Henryka 30 - ciekawe zajęcia warsztatowe i świetna zabawa pod hasłem JAK MIESZKO CHRZEST PRZYJMOWAŁ; ponadto zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Za regałem". Czytanie na sianie oraz wystawa Otwórzmy się na Pogorzyce - spacerowniki po zabytkach przyrody to nasza propozycja w ramach Dożynek Gminnych 2016 w Pogorzycach.
Wszystkie szczegóły w załączonych grafikach.

UWAGA! Zmiana terminu:
Wernisaż wystawy "Przegląd twórczości Grupy Twórczej PEGAZ z Trzebini" - 4.08.2016 godzi. 17:00.
Klub Literacki "Pod Muzami", al. Henryka 30.

grafik biblioteka główna
grafik filie

Grafik spotkań - CZERWIEC 2016

W CZERWCU polecamy min: Noc w bibliotece, maraton czytania dla dzieci, spotkanie z zespołem Sztywny Pal Azji w ramach Wszechnicy Chrzanowskiej oraz happening czytelniczy "Jak nie czytam, jak czytam". Dodatkowo w Alwerni kolejna odsłona "Czytania na sianie" podczas Dnia Powiatu Chrzanowskiego... i już Wakacje!... zaczynamy od wielkich i dużych podróży śladami Stasia i Nel.

Uwaga!  zmiana terminu spotkania: "Warto zostać strażakiem"  22.06.2016 r. (8.00-9.30 i 9.40-11.15)

grafik biblioteka główna

grafik oddział dla dzieci

grafik filie

Grafik spotkań - MAJ 2016

W maju polecamy spotkania w ramach ogólnopolskiej akcji  TYDZIEŃ BIBLIOTEK (8-15.05), pod hasłem BIBLIOTEKA INSPIRUJE oraz spotkanie z najbardziej popularną w Polsce lektorką Krystyna Czubówną (21.05), która podczas literackiego wieczoru w bibliotece czytać będzie ubiegłoroczną noblistkę Swietłanę Aleksijewicz. Zapraszamy!

grafik - biblioteka główna
grafik - sieć
grafik spotkań Oddział dla dzieci

katalogi

zakup