A- A A+

Wygrana w sieciakowym konkursie

Na zakończenie wakacji, specjalnie dla naszych najmłodszych czytelników przygotowaliśmy niemałą niespodziankę. W ramach ogólnopolskiej akcji Sieciaki na wakacjach zorganizowaliśmy piknik, podczas którego dzieci mogły poznać zasady bezpiecznego Internetu razem z sieciakową rodziną. Relację z pikniku wysłaliśmy na konkurs i wygraliśmy.

https://www.edukacja.fdds.pl/sieciaki-na-wakacjach-w-twoim-miescie-2017-rozstrzygniecie-konkursu.html

Czytaj więcej...

Małopolska Noc Naukowców w Bibliotece

Zakochaj się w nauce! Już 29 września 2017 tajemnicze laboratoria przestaną mieć sekrety, a niebanalne pytania zyskają odpowiedzi. Nad niezwykle bogatą ofertą dla Ciebie - prawie 1 500 eksperymentów, warsztatów, pokazów - pracuje niemal 1 200 naukowców, 2 000 studentów oraz 250 kół naukowych z 44 instytucji w 7 miastach Małopolski! Weź udział, zaproś znajomych i rodzinę.

Małopolska Noc Naukowców to wyjątkowa - i naukowa - przygoda dla każdego!

W tym roku w Chrzanowie po raz pierwszy organizujemy tę wyjątkową imprezę i mamy nadzieję, że nie ostatni. Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie w godz. 17:00 - 24-00. Na wszystkie zajęcia, warsztaty, spotkania, wykłady obowiązują zapisy, które ruszają 20 września 2017 o godz. 9:00.

Prosimy o odwiedzenie strony internetowej http://nocnaukowcow.malopolska.pl/ i zapoznanie się ze szczegółowym programem.

Czytaj więcej...

Mamo, tato! Jedźmy na wycieczkę!

logo TZT rower 2017 wwwOddział dla Dzieci serdecznie zaprasza na warsztaty literacko-plastyczne z cyklu "Czytam i Tworzę", które odbędą się w najbliższą środę 20 września o godzinie 16.30. Podczas zajęć zabierzemy Was na wirtualną wycieczkę rowerową, podczas której zwiedzicie najciekawsze miejsca powiatu chrzanowskiego.

Warsztaty odbędą się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

 

Wstęp wolny

katalogi

zakup