klauzula

 
 
 
A- A A+

Tydzień Bibliotek w Filii w Płazie

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, który w tym roku przebiegał pod hasłem "(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA" Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia w Płazie, przygotowała dla swoich czytelników szereg atrakcji:
- Bookcrossing czyli akcja uwolnij książkę oraz kiermasz książek - cieszyły się tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Płazy, że ta forma promocji literatury zajmie stałe miejsce w ofercie naszej filii
- spotkanie w cyklu Czytadełko: O wilku, który chciał zostać gwiazdą rocka. Książka opowiada historię wilka. Wszyscy wiemy, że wilk to wyjątkowy zwierz. Ale czy ma w sobie zadatki na wielkiego poetę i malarza? Czy jest zdolnym rzeźbiarzem i aktorem? Mógłby zostać gwiazdą estrady?

Czytaj więcej...

Noc Bibliotek w Oddziale dla Dzieci

Taka noc - Noc Bibliotek - zdarza się tylko raz w roku... W minioną sobotę 9 czerwca o nietypowej porze, bo o godzinie 20.00, do Oddziału dla Dzieci zaprosiliśmy młodych artystów-plastyków. Czekał tu na nich Pan Krzysztof z firmy ARTYZAN w Trzebini, który przygotował fantastyczne warsztaty plastyczne z kolorowymi chrupkami Playmais w roli głównej.

Czytaj więcej...

CZYTANIE ŁĄCZY czyli VIII Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom - relacja

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto organizowane w ramach kampanii społecznej promowanej przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Już po raz ósmy nasza biblioteka wzięła aktywny udział w tym wydarzeniu organizując spotkania w ramach Chrzanowskiego Maratonu Czytania Dzieciom. Podobnie jak w ubiegłym roku Maraton odbywał się w Bibliotece Głównej oraz w filiach bibliotecznych w Płazie, Balinie i Luszowicach. 4 czerwca 2018 r. w Bibliotece Głównej odbyły się dwa spotkania: dla przedszkolaków oraz dla uczniów szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

 www 4kroki