Serdecznie zachęcamy nauczycieli do skorzystania z oferty lekcji bibliotecznych prowadzonych przez naszych  bibliotekarzy.  Osoby  zainteresowane  uczestnictwem  prosimy  o  kontakt  w  celu  ustalenia terminu zajęć. Lekcje mogą być prowadzone od wtorku do piątku, w godzinach otwarcia biblioteki tj. od 8.00 do 19.00 zarówno w budynku biblioteki, jak również w każdej szkole na terenie Chrzanowa.

Dysponujemy  sprzętem multimedialnym  (laptopy,  projektory,  ekrany),  filmami multimedialnymi  na płytach  CD,  scenariuszami  zajęć,  literaturą  fachową.  Prowadzone są również zajęcia z przysposobienia czytelniczego i medialnego w formie warsztatów z wykorzystaniem stanowisk komputerowych z dostepem do Internetu. Lista  i  tematyka  lekcji  oraz  wykładów  nie  jest ograniczona i może być poszerzana o sugestie ze strony zainteresowanych.

LEKCJE BIBLIOTECZNE

Szkoły podstawowe

Szkoły gimnazjalne

Szkoły średnie