Klub gier planszowych w bibliotece
Spotkanie klubu gier planszowych 7 lutego upłynęło w atmosferze pełnej energii, śmiechu i zdrowej rywalizacji. Dzięki bogatej kolekcji gier każdy mógł spróbować czegoś nowego lub wrócić do ulubionych tytułów.
Spotkanie było kolejnym dowodem na to, że planszówki świetnie łączą ludzi. Wspólna zabawa, rozmowy i pozytywna energia sprawiły, że czas minął bardzo szybko. Już teraz czekamy na kolejne spotkanie i następne emocjonujące rozgrywki!





