klauzula

 
 
 
A- A A+

 

 

Witam.
Nazywam się KAMILA STYPIŃSKA, mam 17 lat. Obecnie uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego
w Chrzanowie. Ukończyłam 6-letni cykl nauczania w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia
w Chrzanowie, z gry na skrzypcach i fortepianie. Samodzielnie uczę się też grać na gitarze.
Jednak rysowanie i muzyka to nie jedyne moje zainteresowania. Moją największą miłością jest astronomia, która intrygowała mnie od dziecka. Moje marzenie o podróży w kosmos ma małe szanse na spełnienie, jednak nie w moim stylu jest poddawać się. W planach mam podjęcie studiów medycznych lub prawniczych, lub, jeśli tylko się uda, związanych z fizyka i astronomią. Na obecną chwilę nie jestem pewna, jakiego dokonam wyboru co do przyszłości.
Drugą moją miłością jest łyżwiarstwo figurowe. Jako że w dzieciństwie nie miałam warunków do treningów, a obecnie jestem ?za stara?, pozostaje mi pogodzić się z faktem, że drugą Katarina Witt czy Yuną Kim nie będę. Ale, jak wspomniałam, nie w moim stylu jest poddawanie się. Moim kolejnym marzeniem jest wzięcie udziału (i oczywiście zdobycie jakiegoś miejsca ? ) w zawodach dla amatorów lub tzw. Adult Figure Skating. Kocham motocykle i mam na oku Kawasaki Ninja H2R.
Jestem osobą ciekawą świata i uwielbiam Japonię, Koreę Południową i Chiny? Na co dzień oglądam anime, koreańskie dramy, czytam mangi i słucham muzyki k-pop. Jeśli zastanawiacie się czy mam na to czas, odpowiadam ? nie. Ale to już inna sprawa?
Oprócz tego bardzo lubię muzykę klasyczną, balet, sztukę klasycystyczną i antyczną, literaturę
z okresu romantyzmu i pozytywizmu, i wiele innych rzeczy, o których nie ma miejsca już pisać. Jeśli jednak znajdzie się osoba ?tych rzeczy? ciekawa, zawsze jestem chętna do rozmowy ?.