Fotografie autorstwa Mirosławy Matogi, Katarzyny Żak, Marii Żądło i Doroty Kamińskiej. Wystawa prezentowana w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 r.

Do zakochania się w Chorwacji niewiele trzeba... Czasem wystarczy jeden impuls. Takim impulsem może się okazać spojrzenie na lazur Adriatyku, dźwięk cykad, zapach pinii pochylonej nad żwirową plażą... i jeszcze inne wrażenie. Bo przecież nie chodzi tylko o radość dla oka. Chłoniemy ten kraj wszystkimi zmysłami, tym pełniej im większą sympatię odczuwamy. I to jest najważniejszy aspekt uroku tego kraju: różnorodność. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Tak o wystawie pisze Mirosława Matoga, jedna z jej autorek.

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia w czasie wakacyjnych miesięcy Galerii wystawowej chrzanowskiej biblioteki i obejrzenia ekspozycji niezwykłych fotografii, które jakże barwnie ujmują tę chorwacką różnorodność...

Słów kilka o autorkach wystawy

O wystawie