Bezpieczna przystań to kolejna znakomita powieść niekwestionowanego mistrza historii o miłości - Nicholasa Sparksa. W spokojnym, nadmorskim miasteczku pojawia się młoda, samotna kobieta. Mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do porzucenia życia w mieście i zamieszkania w tak odizolowanym miejscu, gdzie czas płynie leniwie, a ludzie nie mają przed sobą żadnych sekretów. Katie pracuje w lokalnej restauracji "U Iwana" i wyraźnie unika zawierania nowych znajomości. Z czasem poznaje Alexa, właściciela małego sklepiku i wdowca, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Zbliża się do mężczyzny i jego rodziny, ale zdaje sobie sprawę, że miłości i wspólnej przyszłości nie da się zbudować na kłamstwach oraz ukrywaniu prawdy o sobie? Audiobook w formacie MP3, czyta świetny aktor teatralny, filmowy i dubbingowy Krzysztof Gosztyła. Dział Multimedialny poleca!

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE

NOWOŚCI DLA DZIECI