klauzula

 
 
 
A- A A+

Czas trwania: dwa razy w tygodniu (dni ustalane indywidualnie). Interaktywne, multimedialne kursy e-learningowe, umożliwiające bezpłatną naukę języka angielskiego, angielskiego w biznesie, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i obsługi programu graficznego Photoshop w Bibliotece. Z Kursami 123 możesz uczyć się kiedy chcesz i jak chcesz!

Wiemy, że w naszej miejscowości są osoby, które chciałyby nauczyć się języka obcego, ale nie mają takiej możliwości. Umiejętnośc posługiwania się językiem obcym jest im potrzebny w pracy, mógłby ułatwić znalezienie pracy, przydałby się na wakacjach. Dlatego w naszej Bibliotece można bezpłatnie skorzystać z dostępu do e-learningowych kursów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, fotografii i Photoshopa dla dorosłych kursy123.pl. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka lub znają jego podstawy. Przejście całego kursu zajmuje rok - zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Kursy dostępne również w Filii w Płazie.Posiadamy również bezpłatne kody dostępu do bazy Lerni - kursy językowe online, na tej platformie można się uczy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Kontakt: Czytelnia Naukowa, tel. 32 763 27 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: Filia w Płazie, tel. 32 613 13 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.