Częstotliwość: 2 razy w miesiącu, czwartki, godz. 11.00
Wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby 50+, zapraszamy w czwartki o godz. 11.00, na interaktywne spotkania online z pełnymi apetytu na życie osobami. Tematyka spotkań obejmie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycje, rozrywka, pasje, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje z młodszymi pokoleniami.

Celem projektu jest  aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem? siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania "tuż za rogiem" - w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki.