Częstotliwość: 1 raz (9.04.2013)

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest corocznie 7 kwietnia w rocznicę założenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jego celem jest zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne ludności na świecie.  Chrzanowska Biblioteka wspólnie z Polską Fundacją Rehabilitacyjną zorganizowała EDUKACYJNĄ PRELEKCJĘ MULTIMEDIALNĄ - spotkanie, podczas którego wykwalifikowani rehabilitanci zapoznali uczestników z profilaktyką i możliwościami leczenia schorzeń kręgosłupa (właściwa postawa, korekta złych nawyków w życiu codziennym, diagnostyka schorzeń narządu ruchu), a zaproszeni farmaceuci przeprowadzili analizę rynku środków medycznych: lekarstw, suplementów diety i sprzętu rehabilitacyjnego.

Kontakt: Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa, Klub Literacki, tel. 32 763 27 55,