klauzula

 
 
 
A- A A+

Grafik spotkań - PAŹDZIERNIK 2019

kalendarz 10 W miesiącu PAŹDZIERNIKU polecamy: akcję ogólnopolską Noc Bibliotek, Akademię Słowa, pokaz filmów w ramach DKF, warsztaty dla dzieci PARA BUCH! KSIĄŻKA W RUCH!, spotkania autorskie z ks. dr Stefanem Misińcem i Stanisławem Aleksandrem Nowakiem oraz happening regionalny PARA-da-da, kończący projekt Lokomotywy Niepodległości.

grafik - biblioteka główna
grafik - filie
grafik - Oddział dla Dzieci

Uwaga: zmiana terminu - termin spotkania DKK dla dzieci zostaje przesunięty na 7.11

Grafik spotkań - CZERWIEC 2019

W miesiącu CZERWCU polecamy min: Chrzanowski Maraton Czytania Dzieciom, Małopolski Festiwal Innowacji , Dyskusyjny Klub Książki, wystawy w ramach projektu "Pociąg do Tradycji" oraz Pożyteczne Wakacje w filiach bibliotecznych pod hasłem Lokomotywy Niepodległości - stacja Biblioteka.

plakat - Kulturalny Chrzanów
ulotka - Kulturalny Chrzanów

Grafik imprez - Oddział dla Dzieci

Uwaga! W czerwcu zmiana godzin zajęć z cyklu Zabawy z językiem angielskim - 13:30-14:15. Przypominamy, że na zajęcia obowiązują zapisy.

Grafik spotkań - kwiecień 2019

W Kwietniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej jak zwykle na naszych Czytelników czeka moc atrakcji. Przede wszystkim obchody Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" w dniach 23-28.04.2019. W tym czasie będą spotkania dla dzieci i dorosłych. Za to już 1 kwietnia ruszamy z akcją ekologiczną-społeczną "Gwiaździste sprzątanie Chrzanowa", która potrwa do 19 kwietnia. Zapraszamy chętnych do zgłaszania się i wspólnego porządkowania naszego miasta. Końcem miesiąca zapraszamy na podsumowanie powyższej akcji podczas pikniku NATURAlnie w Chrzanowie - 27.04 (sobota). Wszystkie szczegóły na odrębnych plakatach. Ponadto zachęcamy do obejrzenia wystawy fotografii Małgorzaty Basiuk - "Tak to widzę".

Grafik Biblioteka Główna

Grafik Filie biblioteczne

Grafik Oddział dla Dzieci

Grafik spotkań - marzec 2019

Na początku wiosny, zapraszamy wszystkich serdecznie do hucznego świętowania Dnia Kobiet w Bibliotece. Chrzanowski Dzień Kobiet to już czwarta edycja tej popularnej w naszym mieście imprezy. Tym razem zapraszamy na spotkanie z wyjątkową gwiazdą - aktorką i piosenkarką - Katarzyną Żak. W planie mamy również niesamowity pokaz mody przygotowywany przez duet Olga Ćwik i Marta Kitlińska.

Ale zanim nastanie 15 marca, już jutro zachęcamy do uczestniczenia w zamknięciu Sanatorium Czytelniczego. Na zakończenie turnusu przygotowaliśmy stoiska pielęgnacyjne i dancing sanatoryjny!

Ponadto w marcu wraz ze Stowarzyszeniem Integracja szykujemy obchody Światowego Dnia Zespołu Downa - Dzień Kolorowej Skarpetki - to w pierwszy dzień wiosny 21.03. Z kolei dzień wcześniej, zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie Akademii Słowa, w ramach której uczcimy Światowy Dzień Poezji. 20 maraca o godz. 18.00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej "Dialog między poetami".

Grafik Biblioteka Główna

Grafik Filie

Grafik Oddział dla Dzieci

Grafik spotkań - luty 2019

W lutym zapraszamy na wielkie otwarcie SANATORIUM CZYTELNICZEGO - 1 lutego o godz. 12.00. Ci, którzy nie zdążą przybyć do nas w samo południe, mogą skorzystać z Sanatorium przez cały miesiąc w godzinach otwarcia biblioteki. Z kolei 9 lutego w sobotę o godz. 18.00 gorąco zapraszamy na wernisaż wystawy ukraińskiego malarza ROMANA OPALIŃSKIEGO oraz koncert zespołu MERSTEIN TRIO. W lutym czekają nas jeszcze warsztaty dziennikarskie, prelekcje multimedialne PTTK, Wszechnica Chrzanowska na temat kolejnictwa, warsztaty makijażu i stylizacji, szereg ciakawych zajęć dla dzieci. Z okazji Walentynek szykujemy randki w ciemno z książką oraz polecamy spotkanie poetyckie Akademii Słowa "Na skrzydłach Amora".

Grafik spotkań - Biblioteka Główna

Grafik spotkań - Filie

Grafik Spotkań - Oddział dla Dzieci

Grafik spotkań - styczeń 2019

W styczniu 2019 roku polecamy przede wszystkim spotkanie 18 stycznia z Haliną Kunicką w ramach Akademii Słowa, promocję książki autorki "Świat nie jest taki zły" oraz minirecital z okazji Dnia Babci i Dziadka. 10 stycznia zachęcamy młodzież i wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych warsztatach dziennikarskich, tym razem dowiemy się wszystkiego o reportażu; gościem specjalnym będzie Anna Kasprzyk. Ponadto 14 stycznia w Bibliotece Głównej i wybranych filiach ruszają FERIE ZIMOWE 2019 "Skrzatowisko", zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat. Więcej szczegółów i spotkań styczniowych w grafikach poniżej.

Czytaj więcej...

Grafiki spotkań - grudzień

W grudniu zapraszamy na dwudniowy Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji, a w jego ramach na Andrzejki, Imieniny Św. Mikołaja, Galę festiwalową oraz koncert zespołu Hard Times. Polacamy również spotkanie mieszkańców miasta w ramach "Pociągu do tradycji", a także Akademię Robotyki, warsztaty make-up&fashion oraz opłatkowy wieczór kolęd w ramach Akademii Słowa i wiele innych.

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - listopad 2018

W listopadzie polecamy podsumowanie projektu "Nad Niemnem" UTW i ILO w Chrzanowie, a także Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który biblioteka organizuje w swoich murach dnia 14.11. Ponadto zapraszamy serdecznie do udziału w II Forum Regionalnym (15-16 listopada) oraz zachecamy młodzież do przyjścia na profesjonalną konferencję prasową w ramach warsztatów dziennikarskich.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Grafik spotkań - LIPIEC-SIERPIEŃ 2018

W okresie wakacyjnym polecamy: akcję letnią Pożyteczne Wakacje, Dyskusyjny Klub Filmowy, Pogorzycką Sielankę i Święto Miodu w Płazie.

UWAGA! zmiana godzin spotkań:

  • Dyskusyjny Klub Filmowy -  10.07, godz.17.00, zamiast 14.08 - 7.08, godz. 17.00!
  • Szlemstars - koło brydża sportowego - wtorki, godz.12.00-18.00, piątki, godz. 12.00-18.00

grafik - biblioteka główna

grafik - filie

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2