W CZERWCU polecamy min.: wystawę dotyczącą partnerskiego miasta Harnes, kolejny V już MARATON CZYTANIA dzieciom, dyskusje w ramach FILOZOFII DLA nie-FILOZOFÓW i Dyskusjyjnego Klubu Książki, wideokonferencję z Jerzym Kryszakiem w cyklu  SPOTKANIA Z PASJAMI, bookcrossingową akcję promocyjną w Ogólnopolski Dzień Wolnych Książek oraz finał projektu KRONIKĄ I BAŚNIĄ OPISANE, który odbędzie się w Wygiełzowie. Końcówką miesiąca rozpoczynamy Akcję Letnią POŻYTECZNE WAKACJE 2015, pod hasłem "Wakacje z duchami".

UWAGA! z inicjatywy organizatora (Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta dzieciom) zmieniono hasło IV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom na CAŁA POLSKA CZYTA W BIBLIOTEKACH!

Zmiana terminu: DKK dla młodzieży -  z 12.06 na 18.06.

Zmiana miejsca: Filozofia dla nie-Filozofów odbędzie się w ogrodzie- letniej czytelni Klubu Literackiego "Pod Muzami", al. Henryka 30

Zmiana terminu: wernisaż z dn. 26.06 w Klubie Literackim "Pod Muzami" został przeniesiony na 3.07.2015.

grafik - biblioteka główna

grafik - filie