klauzula

 
 
 
A- A A+

Kopia doskonała

Dominika dostaje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka zostaje porwana. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana, że to zakamuflowana wiadomość.

Czytaj więcej...

Zaginieni

Dół, który wykopali, miał mniej niż metr głębokości. Maleńkie ciało spoczywało w białym worku po mące. Trzy pary przerażonych oczu przyglądały się tej scenie z okna na trzecim piętrze.

Czytaj więcej...

Amundsen. Ostatni Wiking

"Dzień dobry, drogi Lindstromie. przygotowałeś dla nas jakąś kawę?" Tymi słowami miał przywitać Roald Admudsen zaskoczonego kucharza po trzech miesiącach wyczerpującej wyprawy (1300 km!) rankiem 26 stycznia 1912 roku.

Czytaj więcej...

Koszmary zasną ostatnie

Mroźny luty 2017. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odleźć jego zwłoki, by zmierzyć się z własnymi problemami.

Czytaj więcej...

Zerwa

Zbocza gór spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny, a sposób działania sprawcy prowadzi wyłącznie do jednego wniosku: wrócił ten, którego wszyscy się obawiali.

Czytaj więcej...

Błękit

Upał, susza. Nieurodzaj, niedostatek, niepewność jutra. Nie gdzieś daleko, nie w następnym stuleciu. Tu i teraz. Signe i David. Ona - norweska aktywistka środowiskowa, on - francuski uchodźca klimatyczny.

Czytaj więcej...

katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2

 

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE

NOWOŚCI DLA DZIECI

NOWOŚCI MULTIMEDIALNE

AUDIOBOOK TYGODNIA

oszukana1

IBUK miesiąca

ibuk