klauzula

 
 
 
A- A A+

Częstotliwość: 1 raz w roku (okres ferii zimowych). Akcja przeznaczona dla dzieci i młodzieży spędzających  ferie zimowe w mieście i na wsi.  Podczas zimowego wypoczynku w gmachu Biblioteki przy ul. Broniewskiego 10C oraz w filiach odbywają się różnorodne  zajęcia edukacyjne.

Spotkania te zróżnicowane formami i charakterem prowadzenia zajęć, łączy wspólny mianownik - książka i literatura.

Głównym celem akcji jest zorganizowanie dzieciom czasu wolnego w czasie ferii zimowych, przedstawiając im szeroką ofertę zajęć edukacyjnych (od tradycyjnych do internetowych- wirtualnych) z możliwością wyboru wg własnych zainteresowań. W roku 2012 ferie zimowe przebiegały pod hasłem "Fantastycznie zakręceni". W roku 2013 zajęcia edukacyjne realizowane były pod hasłem "Zimowe rozmaitości", natomiast w roku 2014 dzieci bawiły się pod hasłem "My się zimy nie boimy".
    
Koordynator: Oddział dla dzieci
Kontakt: Oddział dla dzieci, tel. 32 763 27 53, e-mail:dziecięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa, Klub Literacki, tel. 32 763 27 55,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.