Godziny reserczu i montażu za nami. Na koncie własna firma producencka. Oscar i Złoty Glob na wyciągnięcie ręki... a to wszystko z powodu ogólnopolskiego konkursu na super-aktywnego bibliotekarza, ogłoszonego przez Miejską Bibliotekę w Gdyni.

W szranki stanęła nasza koleżanka Olga Nowicka, kierująca Działem Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa, która - jak się właśnie okazało - została doceniona i wyróżniona.

Informacja o przyznanej nagrodzie ogromnie nas ucieszyła.

Z tym większą dumą prezentujemy filmik, który przygotowaliśmy na potrzeby konkursu. Jego roboczy tytuł brzmi: "50 twarzy Olgi Nowickiej".

Chciałabym bardzo serdecznie podziekować mojej wieloletniej koleżance z Działu Promocji, Ewelinie Deludze, z którą wspólnie przez 11 lat urzeczywistniałam ramię w ramię wszystkie nasze szalone pomysły. Tworzyłyśmy zgrany duet, co chyba dobrze widać na załączonych obrazkach. Dziękuję Pani Dyrektor Annie Siewiorek za możliwość realizacji wszystkiego co wymyślałyśmy i zawsze dobre słowo. Wielkie dzięki dla mojej filmowej ekipy: Anny Mazurek, Natalii Feluś i Karola Wójtowicza, za kreatywne ujęcie zebranych materiałów fotograficznych i filmowych w całość - Olga Nowicka.