Już w piątek 28 września 2018 zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki do udziału w Małopolskiej Nocy Naukowców! Nasza biblioteka uczestniczy w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu już po raz kolejny i bardzo się cieszymy, że możemy być częścią ogólnoeuropejskiej akcji European Researchers Night, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. W tym roku zapraszamy Was nie tylko do Biblioteki, ale również do PCKU w Chrzanowie ul. Focha 3, Veolia Południe ul. Pogorska 36 oraz Valeo Autosystem ul. Europejska 50. Musisz tu być!

To jedyna taka noc w roku! Udział we wszystkich warsztatach, zajęciach oraz pokazach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na większość aktywności obowiązują zapisy, które ruszają w środę 19 września 2018 o godz. 9.00. Zapisów można dokonać pod nr tel. 32 763 27 49 lub wysyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o odwiedzenie strony internetowej http://nocnaukowcow.malopolska.pl i zapoznanie się ze szczegółowym programem.