Nasza biblioteka uczestniczy w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu już po raz kolejny i bardzo się cieszymy, że możemy być częścią ogólnoeuropejskiej akcji European Researchers Night, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.

W tym roku zapraszamy Was nie tylko do Biblioteki, ale również do Veolia Południe ul. Pogorska 36 oraz Valeo Autosystem ul. Europejska 50. Musisz tu być!

To jedyna taka noc w roku! Udział we wszystkich warsztatach, zajęciach oraz pokazach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na większość aktywności obowiązują zapisy, które ruszają w środę 18 września 2019 o godz. 9.00.

Zapisów można dokonać pod nr tel. 32 763 27 49 lub wysyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły w programie i na stronie http://nocnaukowcow.malopolska.pl