klauzula

 
 
 
A- A A+

6 września 2014r, o godz. 10.00 rozpoczynamy w Chrzanowie ogólnopolską akcję pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego - NARODOWE CZYTANIE. W tym roku czytamy "Trylogię" Henryka Sienkiewicza. Z chrzanowskiej biblioteki barwnym korowodem przejdziemy na chrzanowski Rynek, gdzie do czytania zapraszać będziemy mieszkańców naszego miasta. W akcji udział weźmie Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego, władze miasta, starostwa, przedstawiciele instytucji, szkół i organizacji. Do wspólnej literackiej zabawy zapraszać będzie sam Henryk Sienkiewicz i jego piękna przewodniczka po literaturze... będą konkursy, zabawy, jadło staropolskie... i CZYTANIE w roli głównej.

 

Organizator i koordynator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Współpraca: I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Parafia Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie
Patronat lokalny: Burmistrz Miasta Chrzanowa, Patronat medialny: MOKSiR Chrzanowska Telewizja Lokalna

Kontakt: MBP Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (moderator akcji)

A oto osobiste zaproszenie Henryka Sienkiewicza!

NARODOWE CZYTANIE w Warszawie - program.

 


katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2