11 grudnia uroczyście z organizatorami otworzyliśmy wystawę MANUFAKTURA RADOŚCI...

Po raz kolejny mogliśmy podjąć współpracę z Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini i Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie. Spotykaliśmy wiele razy przy realizacji różnorodnych projektów kulturalnych. Z Panem Karolem Mroziewskim i członkami Fotoklubu. Trzebińska Kinematografia również spotkaliśmy się nie po raz pierwszy. Wszyscy doskonale na pewno pamiętają realizowany kilka lat temu cykl "Spotkania 20" i trzy wspaniałe wernisaże Praga / Rumunia / Ukraina. Z fotografią organiczną to nasze kolejne spotkanie... Wychowankowie Ośrodka szkolno-Wychowawczego również prezentowali już swoje prace w naszej bibliotece.

W trakcie wernisażu o projekcie opowiadał inicjator i pomysłodwca projektu "Manufaktura radości" Karol Mroziewski oraz Panie Anna Grzelakowska i Edyta Marchewka z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie, które przedstawiły grupę podopiecznych biorących udział w przedsięwzięciu.

Nie zabrakło również akcentów muzycznych - wystąpił Chór Państwowej Szkoły Muzycznej w Chrzanowie, pod kier. Elżbiety Ustupskiej oraz Krzysztof Piegzik z Pracowni Muzycznej PMDK w Trzebini, pod kierunkiem Rafała Kossakowskiego oraz Michał Noworyta z II LO w Chrzanowie.