klauzula

 
 
 
A- A A+

Ostatnie już spotkanie z cyklu "Senior w podróży" upłynęło pod znakiem Rzymskich Wakacji. Relacją z nich wzbogaconą wieloma anegdotami i ciekawostkami z pobytu w tym niezwykłym mieście podzieliła się z uczestnikami spotkania Pani Wiesława Molik-Bąk.

 

 

Rzym - Wieczne Miasto. Wśród kręgów artystów tak zwykło się nazywać tą pełną słońca, ruchu i ulicznego gwaru jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Znane z wielu zabytków z czasów starożytnej świetności miasto, często bywa wykorzystywane jako tło romantycznych historii utrwalanych na filmowych taśmach, obrazach czy tomikach wierszy. Źródło inspiracji dla wielu artystów okazuje się być pełne niespodzianek i malowniczych zakątków, którymi Pani Wiesława przechadzała się wraz z rodziną. Szczerze zazdrościmy i mamy nadzieję, że kiedyś uda się i Nam tam dotrzeć, w myśl przysłowia "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu".

Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz słuchaczom za wiele wspólnie spędzonych poniedziałków. Mamy nadzieję, że chociaż część z podróżniczych relacji okaże się inspiracją oraz zachętą do poznawania świata, a po wakacyjnej przerwie zaopatrzeni w zdjęcia i wspaniałe wspomnienia ruszymy z nową serią spotkań.

 

 


katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2