A- A A+

12 czerwca 2014r. o godz. 14:00 odbyła się Gala filmowa Przystanku Ziemia Chrzanowska - warsztaty dla młodzieży z terenów wiejskich promujące powiat chrzanowski. Gala zakończyła warsztaty regionalne i filmowe, podczas których uczestnicy uzupełniali swoją wiedzę o powiecie chrzanowskim i zdobywali nowe umiejętności związane z realizacją filmów reklamowych.


Licznie przybyli goście obejrzeli 12 filmów zrealizowanych przez młodych mieszkańców różnych miejscowości powiatu chrzanowskiego. Poznali także autorów filmów, ponieważ każda grupa zapraszała do obejrzenia swojego dzieła.
Małgorzata Zbroszczyk, koordynator projektu, zaprezentowała relacje z warsztatów i z wyjazdu edukacyjnego do Jarocina, który odbył się 9-10 czerwca. Wyjazd był nagrodą za trud młodzieży włożony w realizację filmów promujących miejscowości, w których mieszkają.

Wszystkim uczestnikom projektu gratulacje złożył Robert Maciaszek Zastępca Burmistrza d/s Społecznych. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie dziękuje za pomoc i współpracę przy realizacji projektu dyrektorom i nauczycielom-opiekunom uczniów poszczególnych szkół.

Więcej o projekcie na stronie www.przystanek.chrzanow.pl

Zobacz fotorelację z gali filmowej

 

 


katalogi

zakup

napis2rokNiepd

dkk bane

 www 4kroki

kon2