New Features in Joomla! 2.5

Za nami kolejne zajęcia dla seniorów, kolejne grupy przeszkolone z podstaw obsługi komputera. Oprócz podstawowych informacji z zakresu pisania, mailowania oraz wyszukiwania informacji w internecie, uczestnicy mieli okazję poznać tzw. "nowe media". Nowe formy książki, jakie oferuje nasza biblioteka - e-booki oraz audiobooki to cyfrowy świat, do którego zachęcamy min poprzez cykl spotkań kończących podstawowe kursy komputerowe.

Oprócz wiedzy teoretycznej, pokazujemy także w praktyce jak wygląda elektroniczny czytnik książek oraz czym różni się on od płyty CD zawierającej audiobook. Uczymy także wyszukać zbiory audiowizualne w naszym katalogu on-line - jak sprawdzić dostępność interesującej nas książki lub filmu, oraz gdzie przejrzeć listę nowości. Audiobooki można wypożyczać w dziale multimedialnym znajdującym się na piętrze głównego budynku biblioteki. Wszystkim uczestnikom zakończonych właśnie kursów dziękujemy a chętnych zapraszamy do zapisywania się do nowych grup, które ruszają od września.