Zapaleni wirtualni podróżnicy - uczestnicy spotkań z cyklu "Senior w podróży", w tym miesiącu wybrali się na wędrówkę po Azji. Wędrówkę pieszą, pełną ciekawych ludzi oraz historii.

14 tysięcy pokonanych kilometrów, 8 odwiedzonych krajów, niezliczona ilość poznanych ludzi różnych narodowości to życie Azjonauty - Przemysława Pawlika, który prowadził nas przez często osamotnione, azjatyckie stepy. Kazachstan, Kirgistan, Chiny - odkrywaliśmy życie codzienne ich mieszkańców, kulturę oraz wyśmienitą kuchnię a dzięki licznym filmom mogliśmy jeszcze bardziej wczuć się w orientalne klimaty (np. usłyszeć niezadowolonego wielbłąda). Ponieważ podczas trwającego 2 godziny spotkania udało nam się poznać jedynie część wyprawy, już dziś zapraszamy na jej kontynuację.

Zapraszamy do biblioteki 13 kwietnia 2015 o godz. 17.00!