W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie działa wrzutnia książek, czyli całodobowe urządzenie samodzielnego zwrotu książek. Znajduje się na zewnątrz biblioteki, tuż przy wejściu i umożliwia wygodny sposób oddania książek o każdej porze, również podczas świąt i dni wolnych od pracy. Zainstalowano ją z myślą o wygodzie czytelników chrzanowskiej biblioteki, którzy nie mają czasu, by oddać książki przy ladzie bibliotecznej.

ZASADY KORZYSTANIA Z WRZUTNI:

1. Książki należy wkładać pojedynczo, grzbietem do środka
2. Zwracać można wyłącznie książki oznaczone kodem bibliotecznym
3. Zwracać można wyłącznie książki wypożyczone w Bibliotece Głównej ul. Broniewskiego 10c
4. Książki odpisywane są z konta czytelnika w następnym dniu roboczym
5. Przez wrzutnię nie można zwracać książek posiadających załącznik typu CD,DVD, mapy, wykresy itp.
6. UWAGA! Zwrot książek przetrzymanych powoduje wstrzymanie dalszego naliczania kary, ale nie zwalnia z obowiązku uregulowania należności dotąd naliczonych.

OBIEKT MONITOROWANY
PROSIMY O KORZYSTANIE Z NIEGO ZGODNIE