Oddział

4. »
  5. Oddział dla Dzieci
  6. »
  7. DKK – Dyskusyjny Klub...

DKK – Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

Z naszymi młodymi klubowiczami spotykamy się raz w miesiącu. Na każdym spotkaniu dzieci otrzymują wybrany tytuł książki, który następnie na kolejnym spotkaniu wspólnie omawiamy. Podstawą dyskusji jest oczywiście książka, i, jak to często bywa, staje się ona znakomitym pretekstem do refleksji, wymiany poglądów i spostrzeżeń, konfrontowania doświadczeń, także tych literackich. Dyskusyjny klub to także znakomite miejsce integracji, nawiązywania relacji, a przede wszystkim do rozpoczęcia czytelniczej przygody. Integralnym elementem są zawsze zajęcia plastyczne, związane z tematami omawianych lektur lub z innymi szczególnie ważnymi okolicznościami.

Patronat: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Partnerzy: Instytut Książki w Krakowie, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Moderator: Ewelina Deluga

7-14 lat