Instytucja kultury Gminy Chrzanów
Biblioteka pełni funkcje biblioteki powiatowej

Zapraszamy

biblioteka@mbp.chrzanow.pl  tel. 32 763 27 40
ul. Broniewskiego 10C, 32-500 Chrzanów

KATALOGI ON-LINE

SOWA OPAC

Katalog centralny | Bibliografia regionalna | Katalog Dokumentów Życia Społecznego | Kartoteka zagadnieniowa

Od 18 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zmienia czas otwarcia dla czytelników Biblioteki Głównej i Filii.

Można wypożyczać i zwracać książki! Czytelnie i stanowiska komputerowe są niedostępne!

CZYTAJ I BĄDŹ W TEMACIE

Bieżące wydarzenia, fakty, aktualia…

On 28 maja 2020
Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wsparcia przy poszukiwaniu...
On 28 maja 2020
Razem możemy więcej. Dwie instytucje kultury z Chrzanowa: Muzeum w...

ZOBACZ
CO DLA CIEBIE MAMY

Gromadzimy, opracowujemy i udostępniamy, wszechstronnie i kreatywnie wykraczamy poza tradycyjne zadania biblioteki – digitalizujemy, edukujemy, integrujemy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Dążymy do bycia nowoczesnym centrum KULTURY, WIEDZY oraz OŚRODKIEM ŻYCIA SPOŁECZNEGO

Dla dzieci

U nas ciekawie, zabawnie, poważnie, kreatywnie i twórczo

Dla młodzieży

Dajemy możliwości.. aby młodzież współdecydowała w bibliotecznej edukacji, wnosiła swoją inwencję i była aktywna

Dla dorosłych

Dorosły – młody i senior – wypożycza, czyta,  rozmawia, dyskutuje, gra, ćwiczy, maluje, tańczy, śpiewa, recytuje…

Regionalia

Ziemia Chrzanowska w dokumentach, fotografiach, wspomnieniach. Wykłady, warsztaty, spotkania

Wystawy

Zasoby biblioteki

Zbiory i bazy

Kulturalny Chrzanów

W czym możemy jeszcze pomóc?

czyli ważniejsze usługi na skróty

Razem możemy więcej

Karta do Kultury

Szanowni Państwo, z myślą o Was wspólnie z naszymi Partnerami
oferujemy w ramach programu partnersko-lojalnościowego Karta do Kultury
dostęp do kultury, rozrywki i usług na preferencyjnych warunkach

Nowości

Polecamy

Najczęściej zamawiane zbiory
IBUK miesiąca
AUDIOBOOK tygodnia

  • Najcześciej zamawiane zbiory
  • IBUK
  • Audiobook
Kwiecień 2020 1. 365 dni, B. Lipińska 2. Jak mniej[...]
2 kwietnia 2020
Piękne, ambitne, nieodgadnione. Kobiety Kossaków żyły w cieniu artystów malarzy,[...]
(CD - mp3)Najnowsza powieść autorki bestsellerowego "Jedz, módl się, kochaj!"[...]

Biblioteka
w liczbach

20000
Woluminów
10000
Użytkowników
1946
rok założenia

Nasi partnerzy

Przewiń do góry