W czym możemy
jeszcze pomóc?

biblioteka@mbp.chrzanow.pl  tel. 32 763 27 40
ul. Broniewskiego 10C, 32-500 Chrzanów

Skanowanie, kserowanie, wydruki

W Dziale Czytelń i Multimediów znajduje się kserokopiarka, która jest obsługiwana przez dyżurnego Bibliotekarza.
Cennik usług

Użytkownicy Biblioteki mają możliwość wykonywania wydruków z komputerów w Dziale Czytelń i Multimediów. Pomocą służy dyżurny Bibliotekarz.
Cennik usług

Również w Dziale Czytelń i Multimediów istnieje możliwość skanowania materiałów. Skaner obsługiwany jest przez dyżurnego Bibliotekarza. Dostępny jest również skaner samoobsługowy na którym można samodzielnie wykonywać digitalizację zbiorów bibliotecznych.

UWAGA! Kserowanie/skanowanie dozwolone jest pod warunkiem przestrzegania zapisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późniejszymi zmianami)

Książka na telefon

Z usługi mogą korzystać osoby niepełnosprawne, chore oraz starsi mieszkańcy Chrzanowa, czyli wszyscy, którzy lubią czytać, ale z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć osobiście do biblioteki. W ramach usługi Książka na telefon można korzystać z książek, czasopism archiwalnych i “książek mówionych”, czyli czytanych przez lektora, utrwalonych na taśmie magnetofonowej lub płycie CD, płyt z muzyką, filmów oraz materiałów multimedialnych do nauki języków obcych.
Warunkiem korzystania z tej oferty jest posiadanie karty bibliotecznej.

Zamówienia można składać osobiście lub telefonicznie w Wypożyczalni tel. 32 763 27 40.

Scroll to Top