Ciało i Umysł – Szczuplejsi na wiosnę – poznaj PH swojego ciała – Filia w Płazie

Wykład w ramach cyklu Ciało i Umysł - Szczuplejsi na wiosnę-poznaj PH swojego ciała

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia w Płazie na majowym spotkaniu z cyklu “Ciało i umysł” zgromadziła czytelników i mieszkańców Płazy na ciekawym wykładzie pt.”Szczuplejsi na wiosnę – poznaj PH swojego ciała”.
Uczestnicy mogli  dowiedzieć się, jak samodzielnie czuwać nad profilaktyką zdrowotną z wykorzystaniem równowagi kwasowo-zasadowej własnego organizmu, jak pozbyć się z niego toksyn i wreszcie jak zdrowo sie odżywiać, aby utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji.    Wiele osób było zainteresowanych  bezpieczną i skuteczną redukcją masy ciała bez efektu jo-jo czy stosowania drastycznych diet.

Pani Celina Jacewicz – konsultantka do spraw profilaktyki zdrowotnej z wykorzystaniem równowagi kwasowo-zasadowej w ciekawy i przystępny spokój objaśniała działanie programu odkwaszania organizmu. Dzięki dokonywanym indywidualnym pomiarom, prelegentka instruowała, jak dokonać analizy wyników dotyczących składu ciała. Każdy z uczestników mógł zadawać pytania odnoszące się bezpośrednio do danych własnego organizmu.   Wszyscy chcemy dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Świadomość tego, jak działa nasze ciało i jak mu w tej “ciężkiej pracy” pomagać, jest szansą na uniknięcie wielu dolegliwości i dyskomfortu w naszym samopoczuciu. Temat spotkania jest bardzo szeroki, z pewnością wymaga kontynuacji i jednocześnie skłania czytelników do poszukiwania i sięgania po literaturę z nim związaną.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, a szczegolnie Paniom prowadzącym: Celinie Jacewicz oraz Gabrieli Lebiedzkiej-Groń.

Scroll to Top