Halina Kunicka w chrzanowskiej bibliotece!

Znana artystka polskiej estrady – Halina Kunicka – zawitała do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie. 18 stycznia odbyło się spotkanie autorskie z piosenkarką promujące książkę – wywiad z artystką – “Świat nie jest taki zły”. Spotkanie poprowadził Andrzej Kurdziel. Do biblioteki na ten czas ściągnęły prawdziwe tłumy wielbicieli Kunickiej.

Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy ku pamięci zmarłego Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

Piosenkarka przywitała publiczność jednym ze swoich znanych przebojów, by później opowiedzieć to i owo o kulisach swojej kariery i jej przebiegu. Pytania zadawał Andrzej Kurdziel. Artystka wspomniała, że już kilkakrotnie odwiedzała Chrzanów. Dużą część swojej opowieści poświęciła mężowi Lucjanowi Kydryńskiemu, z którym była związana miłością i wspólną pasją do muzyki. Lucjan Kydryński prowadził większość recitali Hanny Kunickiej, o czym piosenkarka opowiadała przybyłym.

Publiczność w dużej mierze stanowili seniorzy, w tym babcie i dziadkowie i to im z racji ich święta – Dnia Babci i Dziadka – była poświęcona jedna z piosenek artystki, a także część wspomnień. Nie zabrakło również przebojów takich jak piosenka z filmu “Noce i dnie” oraz “To były piękne dni”.

Po spotkaniu, chętni mogli prosić piosenkarkę o autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Scroll to Top