Bezpłatny dostęp do ciekawych wydawnictw w czytelni on-line IBUK

Biblioteka w Chrzanowie oferuje wszystkim swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do ponad dwóch tysięcy publikacji naukowych, beletrystycznych, dla dzieci i dorosłych w czytelni on-line IBUK.

Dostęp do czytelni on-line libra.ibuk.pl jest możliwy na komputerach w sieci biblioteki oraz na domowych komputerach po zalogowaniu się i wpisaniu kodu otrzymanego w bibliotece.

Przyjdź do biblioteki i zapytaj o IBUK!

W IBUK’u znajdziemy publikacje naukowe z zakresu m.in. humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki.

Zakup e-booków został zrealizowany w ramach zainicjowanego przez WBP w Krakowie konsorcjum Małopolskich Bibliotek Publicznych.

Był on możliwy dzięki współfinansowaniu przez biblioteki publiczne województwa małopolskiego oraz dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.