Nadchodzi… CHRZANOWSKI DZIEŃ KOBIET. Zapraszamy do współpracy!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ!!!!   V edycji Chrzanowskiego Dnia Kobiet, pod hasłem KOBIETA PRACUJĄCA… kierujemy zaproszenie do wzięcia udziału w organizowanym przedsięwzięciu.  Wydarzenie odbędzie się 7 marca (sobota) 2020 r. w godzinach 14.00 – 20.30. Jak co roku, cała biblioteka będzie należała do kobiet.  Przez te kilka godzin wspólnymi siłami zapewnimy Paniom wiele atrakcji, a więc: stoiska warsztatowe: fryzjer, make-up, wizaż, stylizacje,  pokazy, zabiegi, pielęgnacje, prezentacje, konsultacje, spotkania, quiz z  nagrodami, gwiazdę wieczoru, itp…

Zaproszeni do projektu partnerzy i osoby (wystawcy prezentujący swe stoiska,) którzy zgłoszą chęć udziału w tej edycji.. będą mogli zaprezentować swoją ofertę w specjalnie przygotowanych STREFACH (możliwość sprzedaży produktów, zabiegi i pokazy – bezpłatne). Prosimy o zgłoszenia do 21.02 (piątek) tel. 327632755 (Dział Promocji),                    e-mail: promocja@mbp.chrzanow.pl Liczymy  na  współpracę i wspólną zabawę.

UWAGA! ilość stanowisk/ stoisk warsztatowych ograniczona… a zainteresowanie duże! SPIESZ SIĘ!

Stoiska planowane są w godzinach 14.00-17.45, ponieważ już o 18.30 przewidziana jest GWIAZDA WIECZORU,  będzie nią  znana, polska aktorka ANNA SENIUK, która wydała książkę (wywiad rzeka) Nietypowa baba jestem…  Spotkanie z Panią Anną Seniuk poprzedzone zostanie humorystycznym pokazem mody w klimatach słynnej kobiety pracującej z serialu “Czterdziestolatek” i tanecznym show.

Każdego roku imprezę kończymy ZABAWĄ QUIZOWĄ z nagrodami. W tym celu naszych partnerów  prosimy o ufundowanie BONUSÓW/VOUCHERÓW/UPOMINKÓW i dostarczenie ich do biblioteki / Dział Promocji/ na kilka dni przed Dniem Kobiet tj. 4.03 (środa), w związku z tym, że musimy wcześniej przygotować logistycznie również cały quiz.

W ramach współpracy z naszej strony zapewniamy szeroką promocję w mediach lokalnych, mediach społecznościowych oraz podczas Chrzanowskiego Dnia Kobiet.

Czekamy na potwierdzenie udziału z informacją co mamy (w jakiej ilości)  zapewnić na stoisku  / stolik (i) kwadratowy (wym. 80x60cm), krzesło(a), podpięcie do prądu i  inne.

Pozdrawiam – liczymy na Państwa udział i JAK ZAWSZE DUŻĄ FREKWENCJĘ!


Scroll to Top