Nowe zbiory w Dziale Informacji Regionalnej

W dniu 7 lutego 2020 roku w Dziale Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie odbyło się spotkanie z członkami Koła Emerytów i Rencistów NSZZ Metalowcy.

Celem wizyty przedstawicieli Koła było przekazanie do zbiorów regionalnych, na ręce Anny Siewiorek Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, dokumentacji Koła Emerytów i Rencistów. Biblioteka wzbogaciła się o proporzec Fabloku, obraz otrzymany od dyrekcji Bumar-Fablok, album Elżbiety i Adama Tomaszewskich uzupełniony zdjęciami z działalności Koła, wykaz członków Koła w roku 2019, informacje o Dniu Seniora oraz dziesiąty tom Kroniki Koła Emerytów i Rencistów. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, a zaproszeni goście wspólnie powspominali dawne czasy.