Spotkanie DKK – Filip Zawada, Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek – relacja

27 lutego 2020 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.

Tym razem uczestnicy dyskutowali o książce Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek, polskiego pisarza, muzyka, fotografa, Filipa Zawady. Autora dwóch książek prozatorskich i sześciu tomików poezji. Nominowanego do nagród literackich Gdynia i Silesius. Komponującego muzykę do filmów i sztuk teatralnych.

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek to opowieść o ludziach, którzy mają dużo miłości, ale nie mają komu jej dać. To historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi, planecie ludzi …