Questuj z dzieckiem – zabawa turystyczna dla całej rodziny

Z okazji Dnia Dziecka, w ramach Kulturalnego Dnia Dziecka w mieście mamy dla Was ciekawą propozycję na turystyczną przygodę dla całej rodziny, grupy przyjaciół czy znajomych. Ważne, aby w Waszej grupie znalazło się dziecko, które zaktywizujecie i poświęcicie mu trochę swojego czasu.
Jak być może pamiętacie, w ramach projektów realizowanych przez naszą bibliotekę powstały dwa questy*: „Spacer w widokiem na lokomotywę” oraz „Chrzanów – śladami Loewenfelda”. Pierwszy z nich opowiada historię Fabloku – Pierwszej w Polsce Fabryki Lokomotyw powstałej w 1919 roku w Chrzanowie, drugi zaś opowiada o historii Chrzanowa z przełomu XIX i XX wieku. Przewodnikiem na trasie jest Henryk Loewenfeld, dawny właściciel obszaru dworskiego w Chrzanowie, znany przemysłowiec.
Dlatego zachęcamy Was do zabawy, w której oczywiście będą do wygrania nagrody.

ZASADY KONKURSU