Zagłosuj na nasz projekt Biblioteczna mat-tematyka!

Nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie do projektów zrealizowanych w ramach VII Edycji Programu mPotęga.

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie do projektów zrealizowanych w ramach VII Edycji Programu mPotęga organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.  Program ma na celu zachęcenie nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do kreatywności. “Liczymy, że to odczaruje dzieciom i młodzieży matematykę i zachęci do zgłębiania tej nauki”.

Przygotowane przez nas projekty kierowane są do uczniów szkół podstawowych: “Biblioteczna mat-tematyka” – dla uczniów klas 4-6 oraz “Pierwiastek matematyki” – dla uczniów klas 7-8, w  ramach których zorganizowane zostaną warsztaty, konkursy, happeningi.

Ponadto nasz projekt “Biblioteczna mat-tematyka”, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną.

Głosowanie internetowe potrwa od 22 czerwca do 5 lipca 2020 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Jak głosować?

• Wejdź na stronę https://mpotega.pl/glosowanie/
  • Aby oddać głos na Bibliotekę, musisz zagłosować na 2 KATEGORIE!
  • Oddaj swój głos w PIERWSZEJ kategorii dla klas 4 – 6 (w tej kategorii znajdziecie Bibliotekę)
  • Oddaj swój głos w DRUGIEJ kategorii dla klas 7 – 8 (zagłosuj na dowolny, wybrany przez Ciebie projekt)
  • NASTĘPNIE po oddaniu głosów, na dole strony kliknij “WYŚLIJ”
  • PAMIĘTAJ – jeśli nie klikniesz “WYŚLIJ”, Twój głos nie będzie wysłany