Animacje na wakacje – 11 i 12 sierpnia 2020

Baśniowy tydzień za nami. Tak się złożyło, że w ubiegłym tygodniu nasze animacyjne spotkania to wakacyjne odkrywanie starych, klasycznych baśni na nowo. We wtorek (11.08) bawiliśmy się wspólnie z Jasiem i Małgosią Braci Grimm, a w środę (12.08) ze śliczną, maleńką Calineczką H. Ch. Andersena. Spotkania te staraliśmy się okrasić elementami biblioterapeutycznymi i sporą dawką konkretnej wiedzy, ujętej w lekką, wakacyjna formę: była piękna muzyka, niecodzienne dekoracje, trochę ciekawostek, ale także rozmowy o tym co ważne, bo przecież jeśli baśnie do morały, mądre przesłania, o których warto rozmawiać i które z pewnością warto zapamiętać.

A co przed nami? Jeśli tylko pogoda dopisze, już jutro (18.08) spotykamy się w plenerze przy bibliotece na zajęciach w cyklu wakacyjne poczytajki, a w środę gość specjalny – Pan Jacek Chrząścik, mistrz pszczelarski z Płazy, który w Klubie Stara Kotłownia ul. Broniewskiego 4, który opowie Wam o życiu i zwyczajach pszczół.
Czekamy na Was! Do zobaczenia!