Koncert “Za mundurem panny sznurem”

Koncert "Za mundurem panny sznurem" z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego

15 sierpnia, o godz. 16: 30 (plener przy bibliotece) odbędzie się koncert Za mundurem panny sznurem z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego. Podczas koncertu wystąpią: światowej sławy tenor Sylwester Targosz-Szalonek wraz ze zespołem The Polish Tenors, który współtworzy wspólnie z  Aleksandrem Kruczkiem i Tomaszem Furmanem. Gościem specjalnym będzie Zespół Wokalny Klubu 3. FO Okrętów Gdynia.
W czasie koncertu odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych oraz zakup sprzętu medycznego.

Organizatorzy: Fundacja “Energetyk” Trzebinia
Współorganizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie

Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Chrzanowskiego.