Piknik Sąsiedzki na Osiedlu Północ

Piknik Sąsiedzki na Osiedlu Północ już za nami!

Słoneczny, upalny dzień, doborowe towarzystwo i moc atrakcji? Taki właśnie był Piknik sąsiedzki na osiedlu północ, nie mogło nas tam zabraknąć! Zabraliśmy ze sobą książki na bookcrosing, ulotki, zakładki, kolorowanki, tablety…
Oj było tego dużo, jednak największym powodzeniem cieszyła się zabawa w małego wędkarza. Łowiliśmy, rywalizowaliśmy, ćwiczyliśmy naszą koordynację ruchową, skupienie i cierpliwość, a nawet kilku rodziców skusiło się do wspólnej zabawy 😊 Na pewno nie skłamiemy, że bawiliśmy się świetnie.

Głównym organizatorom pikniku czyli chrzanowskiemu Miejscu Aktywności Mieszkańców bardzo dziękujemy za zaproszenie na kolejny piknik, wspaniałą atmosferę, pomoc i życzliwość.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko biblioteczne dziękujemy za wspólną zabawę, rozmowę i uśmiechy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.

P.S. Podziękowania kierujemy również do pani Ani za udostępnienie własnych zdjęć z imprezy!

fot. Anna Jaśko