Nasza koleżanka, Ania Kasprzyk, laureatką Ogólnopolskiego Konkursu!

Nasza koleżanka laureatką Ogólnopolskiego Konkursu!

Uprzejmie donosimy 😉 że …. Nasz koleżanka, Ania Kasprzyk, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu na opracowanie scenariusza zajęć dla dzieci i młodzieży na podstawie książek nominowanych do Nagrody Żółtej Ciżemki. Jej scenariusz Na podbój kosmosu, czyli kosmiczny odlot powstał w oparciu o książkę Karoliny Bąkowskiej Niesamowity wszechświat.

Scenariusz będziecie mogli przeczytać na stronie internetowej Biblioteki Kraków jako materiał dydaktyczny do zajęć z młodymi czytelnikami – wkrótce zostanie opublikowany!

Podczas pracy nad scenariuszem Ania korzystała z pomocy metodycznej pani Lidii Jurkiewicz, pedagog w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach.

Organizatorem konkursu była  Biblioteka Kraków, a konkurs organizowany był w ramach projektu Czytelniczy budzik – czas na rodzinne czytanie dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.