Film w ramach Międzyregionalnego Programu Derby Artystyczne 2020 i ogólnopolskiej wystawy Dzieciaki II – projekt specjalny

Film edukacyjny Dzieciaki II

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu film, który powstał w ramach Międzyregionalnego Programu Derby Artystyczne 2020 i ogólnopolskiej  wystawy Dzieciaki II, zrealizowanej jako projekt specjalny programu.

Cieszymy się, że Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie była pierwszym miejscem tej ekspozycji, tak samo jak edycji poprzedniej w roku 2016. Inauguracja wystawy Dzieciaki II miała miejsce 31 sierpnia i przez cały miesiąc czytelnicy biblioteki i mieszkańcy miasta mieli okazję podziwiać prace wystawowe w Galerii MBP, jak i wirtualnie w mediach społecznościowych.

Fakt, że byliśmy  partnerem tego artystycznego przedsięwzięcia jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że ten film wzbogaci Państwa wiedzę oraz ukarze walory sztuki malarskiej w kontekście  promocji  działań artystycznych naszego regionu.