Konkurs “Para-buch! Książka w ruch! – podzielmy się doświadczeniami” – nagroda dla chrzanowskiej biblioteki!

Chrzanowska biblioteka zdobyła nagrodę w konkursie "Para buch! Książka w ruch! - podzielmy się doświadczeniami"

Z przyjemnością donosimy, że nasza biblioteka została laureatką konkursu zorganizowanego w ramach podsumowania wielomiesięcznego projektu „Para Buch! Książka w Ruch!” – popularyzującego wśród najmłodszych czytelników literaturą popularnonaukową. Materiał multimedialny przygotowany i przesłany przez nas na konkurs zyskał uznanie Jury i został nagrodzony. Serdecznie dziękujemy!

Podziękowania należą się także małym uczestnikom zajęć oraz Wolontariuszom, którzy wsparli nas w trakcie realizacji spotkań w Oddziale dla Dzieci i w Filii w Płazie.

Poniżej nasz nagrodzony film – zobaczcie koniecznie!