Podsumowanie projektu “Para-buch! Książka w ruch! Jak zaciekawić dzieci nauką w bibliotece?”

Niebawem podsumowanie!

Niebawem,  17 – 19 listopada 2020, odbędzie się posumowanie projektu “Para-buch! Książka w ruch! Jak zaciekawić dzieci nauką w bibliotece?”

Nasza biblioteka została zaproszona do udziału w tymże podsumowaniu!

Występujemy w trzecim dniu konferencji, a o działaniach projektowych prowadzonych w naszej chrzanowskiej bibliotece opowie Patrycja Rudkiewicz z Oddziału dla Dzieci w prezentacji “Jak połączyć popularyzację nauki z głośnym czytaniem książek w bibliotece – doświadczenia bibliotek z projektu „Para buch! Książka w ruch!”

Chętnie przedstawimy doświadczenia  naszej biblioteki w tym temacie. Chcemy również zainspirować do prowadzeniu działań edukacyjnych w czasie pandemii oraz o tym, jaki wpływ ma ona obecnie na sytuację bibliotek.