Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już za nami! – relacja

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020 już za nami!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) już za nami.
Ta ogólnoświatowa inicjatywa, która skierowana jest głównie do młodzieży, a jej celem jest promocja działań związanych z przedsiębiorczością, zainteresowała sporą grupę odbiorców. Wirtualne spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami czy przedstawicielami instytucji wspierających biznes były świetną okazją do podzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. To również okazja do podsumowania szeregu inicjatyw realizowanych w trakcie danego roku, które ukierunkowane są na budowanie kreatywnej społeczności i wspieranie postaw przedsiębiorczych.

Było kreatywnie, odkrywczo i inspirująco podczas warsztatów, wykładów oraz spotkań w następujących tematach:
CONTENT MARKETING I SOCIAL MEDIA – Anna Fitrzyk – blogerka modowa Ana-Looka
NA WŁASNĄ RĘKĘ – JAK SIĘ UCZYĆ Z INTERNETU? – Ewelina Langer – bibliotekarz, trener edukacji dorosłych
LABORATORIUM DLA PROFESJONALISTÓW – Monika Partyka – Dyrektor Laboratorium UNILAB w Unimetal Recycling Sp. z o.o.
ZAWODOWY DIALOG POKOLEŃ – Michał Harwes
NOWE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE EDUKACJI I KULTURY – Jakub Boni, Michał Diakowski,
Firma Videofonika Sp. z o.o. Sp. K.
JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM – Ewelina Langer– bibliotekarz, trener edukacji dorosłych
POMYSŁ NA EKOBIZNES – Aga Pugacewicz – BioOrganic Market w Trzebini

W wydarzeniach organizowanych online wzięło udział ok. 100 osób. Zasięg postów na naszym profilu na FB wyniósł 3137.
Bardzo dziękujemy naszym partnerom, którzy przygotowali materiały:
Ana-Looka
Laboratorium UNILAB w Unimetal Recycling Sp. z o.o.
Firma Videofonika Sp. z o.o. Sp. K.
BioOrganic Market w Trzebini
Michał Harwes