Nadchodzi… następna edycja CHRZANOWSKIEGO DNIA KOBIET – zapraszamy więc do współpracy!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

Kochani! Po raz kolejny organizujemy CHRZANOWSKI DZIEŃ KOBIET. Ta edycja wyjątkowo odbędzie się wyłącznie on-line, oczywiście ze względu na panującą pandemię i ograniczenia. Nie możemy spotkać się na żywo w bibliotece, ale jesteśmy w trakcie przygotowań filmu pod hasłem “KOLOR KOBIETY”.

Złoży się na niego wystawa fotograficzna oraz działania w strefie pięciu KOLORÓW: CIAŁA, DUCHA, ZDROWIA, UMYSŁU i SERCA. W ramach tych stref przedstawimy krótkie materiały, o „wielobarwności” i wszechstronności kobiecych we współpracy ze Studiem Fotograficznym „Zielony Kadr”.

Tradycyjnie udostępnimy QUIZ w tematyce kobiecej (on-line), do rozwiązania którego zaprosimy mieszkanki naszego miasta i powiatu.  Będzie nam miło, jeśli tradycyjnie wezmą Państwo udział również w tegorocznej edycji i przygotują swoje BONUSY i VOUCHERY, które będą nagrodami w tej internetowej zabawie. Rozumiejąc sytuację w tym roku i w związku z tym, że Dzień Kobiet nie odbędzie się w realu i w pełnym zakresie, będzie nam miło, jeśli przekażą Państwo np. tylko jeden  voucher (ale oczywiście wg uznania).

W filmie promować będziemy oczywiście wszystkich naszych partnerów, którzy zgłoszą się do udziału przekazując bonus do quizu. Państwa loga będą prezentowane  podczas filmu.

Bonusy można dostarczać tradycyjnie do Działu Promocji lub zostawić w Informatorium (z dopiskiem „dla Działu Promocji”) w godzinach pracy biblioteki pon. – pt. 8.00-20.00, sobota 8.00-15.00 do dnia 20.02.2021.

Dane do kontaktu:
tel. 327632755
e-mail: promocja@mbp.chrzanow.pl

UWAGA! Trzech Najbardziej hojnych darczyńców wyróżnimy możliwością przygotowania własnego, krótkiego spotu reklamowego, który zamieścimy w filmie KOLOR KOBIETY.

Liczymy na Państwa i na kolejną owocną współpracę.

Pozdrawiamy ciepło i czekamy na kontakt.

Scroll to Top