poSŁUCHAJki – BIBLIOTECZNE SŁUCHOWISKO – Kręciwnosek i bałwan – Oddział dla Dzieci

poSŁUCHAJki - BIBLIOTECZNE SŁUCHOWISKO - Kręciwnosek i bałwan - Oddział dla Dzieci

Dzisiaj z wizytą do naszej biblioteki przyszedł… Kręciwnosek – zabawny stworek, który jest bardzo ciekawski i zawsze ma niezwykłe przygody. I okazuje się, że ma także dobre, ciepłe serduszko – coś na ten temat wie Ola, która bardzo wstydziła się podejść do dzieci i gdyby nie Kręciwnosek to może aż do wieczora stałaby na placyku sama i smutna. Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

Lepiliście już bałwana tej zimy? Dzieci z naszego poSŁUCHAJkowego opowiadania właśnie się za to zabierają. I pomoże im w tym Kręciwnosek – mały stworek, który ma niezwykły dar: gdy go porządnie zakręci w nosie (najczęściej z ciekawości) to bardzo głośno kicha – aaapsik! I wtedy dzieją się niezwykłe, bajkowe rzeczy. Posłuchajcie historyjki z Kręciwnoskiem w roli głównej.

Napisała i zilustrowała Bibliotekarka Kasia z Oddziału dla Dzieci.