CHRZANOWSKI DZIEŃ KOBIET 2021 – jeszcze 6 dni!

Zapraszamy do wirtualnego udziału!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie serdecznie zaprasza na VI edycję Chrzanowskiego Dnia Kobiet, pod hasłem KOLOR KOBIETY, tym razem w przestrzeni wirtualnej.

Nasze wydarzenie odbędzie się 8 marca (poniedziałek) 2021 r. , start o godzinie 15:00. Ta edycja wyjątkowo odbędzie się wyłącznie on-line, oczywiście ze względu na panującą pandemię i ograniczenia. W jego ramach, będą Państwo mogli obejrzeć film nagrany w bibliotece, pod tytułem “KOLOR KOBIETY”.
Złoży się na niego wystawa fotograficzna oraz działania w strefie pięciu KOLORÓW: CIAŁA, DUCHA, ZDROWIA, UMYSŁU i SERCA. W ramach tych stref przedstawimy krótkie materiały, o „wielobarwności” i wszechstronności kobiet, a to wszystko we współpracy ze Studiem Fotograficznym „Zielony Kadr” oraz innymi  lokalnymi partnerami.

W zdalną podroż przez różne aspekty kobiecości zabiorą nas  Kobiety, które pokażą, że są jak lustra, w których się przeglądają, poruszają, ulegają metamorfozom i dokonują  zmian w swoim życiu.

Wspólnie przekażą sobie wielki zastrzyk wsparcia i inspiracji.

  • Marta – z szaloną, ale piękną babską ekipą zabierze nas w podróż w żółty KOLOR CIAŁA – w którym  fizyczność i wygląd dodaje kobietom charakternej odwagi
  • Justyna – poprowadzi  w KOLOR DUCHA – w niebieski stan  równowagi
  • Agnieszka i Ilona – w bieli skierują uwagę na ścieżki KOLORU ZDROWIA
  • a Olga – wskaże intelektualną zieloną ścieżkę KOLORU UMYSŁU
  • z kolei Basia, Renata i Ewelina „po sąsiedzku”  – przypomną o czerwonym KOLORZE SERCA
  • a wysoko ponad wielobarwną przestrzenią unosić się będzie z gracją Erwina – jako duszek wzajemnych  inspiracji

Ponieważ każdego roku imprezę kończymy ZABAWĄ QUIZOWĄ z nagrodami, i w tym roku tego nie zabraknie! Tradycyjnie udostępnimy QUIZ o tematyce kobiecej (on-line), do rozwiązania którego zaprosimy mieszkanki naszego miasta i powiatu. Panie będą mogły wygrać bogate BONUSY i VOUCHERY np. na zabiegi kosmetyczne typu dermabrazja, opalanie natryskowe, zabiegi na twarz, dłonie; usługę fryzjerską, przejazd drezyną; pyszności w cukierni Melba…. i wiele innych, które będą nagrodami w tej internetowej zabawie.

Zapraszamy więc na Chrzanowski Dzień Kobiet 2021 – KOLOR KOBIETY – Jej siła i bogactwo.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji i zapraszamy do oglądnięcia filmu 8.03, GODZ. 15.00, w naszych mediach społecznościowych: www, FB, YT. 

Będzie nam miło jeśli polubicie nasze działanie i udostępnicie innym.

Scroll to Top