Zapisz się!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie w Chrzanowie, Stowarzyszenie Cześć oraz Creative Wave zapraszają na warsztaty audiowizualne w ramach projektu DooKOŁA Fabloku, na których możesz nauczyć się podstaw rejestracji obrazu i dźwięku oraz edycji materiału. 

Zajęcia są skierowane dla osób początkujących, a posiadanie sprzętu nie jest wymagane. Podczas warsztatów dowiesz się jak prawidłowo zarejestrować materiał wideo oraz stworzyć prostą formę audiowizualną przy pomocy podstawowych narzędzi. 

Omówimy istotne zasady filmowe, przeglądniemy współczesny sprzęt dostępny na rynku i przetestujemy wiedzę w praktyce. 

Przekonasz się, że w dzisiejszych czasach wystarczy zwykły smartfon, laptop i darmowy program montażowy, aby powstał ciekawy film. Będziemy pracować na DaVinci Resolve, czyli oprogramowaniu, na którym powstało wiele kinowych produkcji np. Avengers. 

Warsztaty poprowadzi Radek Biel, etnolog, filmowiec, wiceprezes Stowarzyszenia Cześć. Jego filmy i fotografie były nagradzane i wyróżniane na wielu konkursach m.in. przez National Geographic. Tworzył treści audiowizualne dla największych firm takich jak: PGE, Grupa Azoty, Mercedes, Rainbow Tours czy PZU.

Formularz zapisu znajdziesz TUTAJ.

Warsztaty stacjonarne będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie

Terminy zajęć:
11 marca 2021, godzina 18:00
18 marca 2021, godzina 18:00
25 marca 2021, godzina 18:00
1 kwietnia 2021, godzina 18:00

Przewiń do góry